Manavgat Korsan Taksi

Manavgat korsan taksi durağımız açıldı. Antalya'nın her semtine ucuz taşımacılık hizmeti sunan durağımız 22 araçla 24 saat aktif faaliyet göstermektedir. Yük ve eşyalarınızdan tutun, düğün, nişan ve gezi organizasyonlarınız için 23 kişilik otobüse kadar farklı özellikle araçlarımız mevcuttur.

45 Yaş üzeri tecrübeli kaptanlardan oluşan sürücülerimizin bir çoğu emekli kamu personeli şahıslardan seçilmiştir. Bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilir, araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için sadece durağımızın numarasından araç çağırınız. 

Ucuz taksi arayışlarınız için en doğru adrestesiniz.!

İndirimli fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz seyahat hakkı kazanmak için durağımızdan müşteri kodu isteğiniz. Bu kod yalnızca sürekli bizi tercih eden müşterilermiz için geçerlidir.

Antalya Manavgat Korsan Taksi Telefon

Bizlere 24 saat ulaşmanız mümkün. Size bir kaç dakika içinde araç göndermemiz için tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum kısmına bulunduğunuz mahalle ve gideceğiniz semti belirtip bir kaç dakika size cevap vermemizi beklemek. Durak yetkilimiz en kısa sürede size ulaşıp, size en yakın araç sürücüsü telefonunu ve ödemeniz gereken ücreti sizinle paylaşacaktır.

İlimizin Bir Başka İlçesinde Hizmet Sunan Kemer Korsan Taksi Durağını da İncelemek İster Misiniz ?

“Manavgat Korsan Taksi” üzerine 50 yorum

  1. Недорогой отель Владимирский находится рядом с центром Нижнего Новгорода. Ближайшая станция метро Ленинская находится в 640 м от гостиницы, что позволяет попасть в центр города за 10-15 минут. Гостиница располагается в Нижнем Новгороде рядом с ЖД вокзалом.

    http://vladimir-otel.ru – Отель в Нижнем Новгороде

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir