Araç Çağırma

Değerli ziyaretçimiz hepinizin bildiği gibi Avrupa’nın bir çok ülkesinde özel şoförlü araç, anlaşmalı taksi gibi hizmetlerin yasal olmasına karşın, ne yazık ki ülkemizde yasal değildir.  Bu nedenle sayfamızda araç ve telefon bilgilerimizi paylaşamıyoruz.
Peki Nasıl Araç Çağırabilirim ? 
Anlaşmalı duraklarımızın bulunduğu ilçeler aşağıda verilmiştir. Size hangi ilan uygunsa onun altına yorum olarak ihtiyacınızı yazın. Örneğin ” Avcılar’dan Bakırköy’e gideceğim, araç lazım” şeklinde. Bu sayfadan 3 dakika boyunca ayrılmayın. Biz 3 dakika içinde yorumunuza cevap olarak size göndereceğimiz aracı ve telefon numarasını yazıyoruz.
Bütün yorumlara ve araç taleplerine en fazla 3 dakika içinde cevap veriyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey gideceğiniz yeri yazıp, sitede en fazla 3 dakika beklemek.
Korsan Taksi Fiyatları Ne Kadar ?
Korsan taksi fiyatları gerçekten ucuz mu ? Müşterilerimiz en çok bu soruyu soruyor. Ulaşım fiyatlarımız belirli ve sabittir. Trafik var, çok bekledim gibi her hangi bir nedenle değişmez. Kendiniz rahatlıkla korsan taksiye ne kadar ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Korsan taksi 1 kilometre ulaşım bedeli 1,5 TL’dir. Bildiğimiz ticari taksilerin taksimetre fiyatından %60 daha ucuzdur.
Bu konuda merak ettiğiniz tüm soruları sitemize yorum olarak yazıp cevap alabilirsiniz. Yazılan tüm soru ve yorumlar en geç 3 dakika içinde cevaplanır ve cevaplandıktan 5 dakika sonrada silinir.
Korsan Taksi Tercih Ettiğim İçin Bana Ceza Yazılırmı  ?
Geliştirmiş olduğumuz yöntemler sayesinde her gün trafiğe çıkan yüzlerce aracımızdan hiç birinde ceza yazılma gibi bir durum yaşanmamaktadır. Fakat olası bir trafik cezası durumunda müşterilerimize yazılacak olan cezayı da  biz ödüyoruz. 2016 ve 2017 Yılları içinde müşteri  ve araçlarımızın bir tanesine bile trafik ceza işlemi uygulanmadı.