Buca Korsan Taksi


Buca korsan taksi ihtiyaçlarınız için günün 24 saati bizimle iletişim kurunuz. Kaynaklar, İşçievleri ve Şirinyer mahallelerinde bulunan duraklarımız araç ihtiyaçlarınıza günün her saati dakikalar içinde çözüm üretiyor. 3 Durağımızda toplam 40 adet araç bulunmaktadır. Araç sürücülerimiz kendi araçlarıyla hizmet sunan kamu ve özel sektör emeklisi kişilerden oluşmaktadır. Duraklarımıza araç alırken araca değil, kişinin güvenilirliğine bakmaktayız. Aileniz, çocuklarınız gönül rahatlığı ile araçlarımızda seyahat edebilir.

Taksi fiyatlarımıza gelince ; Bu konuda çok iddalıyız. Türkiye'nin en ucuz taşımacılık hizmet sunan durağı biziz. Bu konuda kesinlikle bizden daha uygun fiyata taşımacılık hizmeti sunan durak yoktur. Bizlere fiyat sormadan kendiniz google maps üzerinden gideceğiniz semtin kilometre uzaklığına bakarak fiyat hesapmalası yapabilir siniz.

Gideceğiniz her bir kilametre 1,10 TL olarak ücretlendirilmektedir.  Kilometre çarpı 1.10 yaptığınız zaman ödemeniz gereken taksi ücretini hesap edebilirsiniz.

Şehirler arası taşımacılık hizmetimiz yoktur. Yalnızca İzmir ve ilçelerine hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, araç çağırmak ve diğer bütün soru ve sorunlarınız için bizimle iletişim kurunuz.

Araç ihtiyaçlarınızda aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Sizlere mail yada telefon aracılığı ile en kısa sürede dönüş sağlayacağız.


Bornova İlçesi Araç Gereksinimleriniz İçin Bornova Korsan Taksi Durağımızı İnceleyiniz.

“Buca Korsan Taksi” üzerine 28 yorum

 1. Slm ızmir hava alanından karşılama yapacak gün içi izmir turu akşam havaalanına geri bırakılacak binek araç lazım irtibat no veya fiat alabilirmiyim saygılar erdal

 2. Merhaba sabah 6 da hava alanında olmam gerek şirinyer izban a yakın bir konumda oturuyorum fiyat nedir acaba?

 3. Merhaba ,

  Buca Kadın Doğum Hastanesi Civarından , Bornova Yaşar Üniversitesi ( Merto Yakınlarına ) gidilecektir. 18:00 da orda olunacak şekilde hafta içi hergün ve yaklaşık 20 dk lık işlemden sonra geri dönüş yapılacaktır aynı adrese.Fiyat ve bugün için acil geri dönüşlerinizi bekliyorum

  507 684 57 00

 4. Elektrikli aracımla taksicilik yapmak istiyorum. İkametim Güzelbahçede ancak balçova dahil bölgeyi iyi biliyorum. Mümkün müdür?

 5. Merhaba şirinyer – otogar arası valizlerimi götürmek istiyorum. Ücretin ne kadar olacağını ve iletişim numaranızı mail olarak atarsanız çok memnun olurum ıyi çalışmalar

 6. adnan menderes …ürmez e araç lazım önümüzdeki hafta içi çarşamba akşam nasıl yardımcı olursunuz

 7. İzmir buca bayrakli arası surekli taksi kullanıyorum ve devamlı bir taksiyle çalışmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 8. Hey webmaster
  When you write some blogs and share with us,that is a hard work for you but share makes you happly right?
  yes I am a blogger too,and I wanna share with you my method to make some extra cash,not too much
  maybe $100 a day,but when you keep up the work,the cash will come in much and more.more info you can checkout my blog.
  http://bit.ly/makemoneymethod2018
  good luck and cheers!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir