Bornova Korsan Taksi

Bornova korsan taksi ihtiyaçlarınız için bizimle hemen iletişime geçiniz. Durağımız vardiyeli çalışan araç sürücülerimiz ile günün 24 saati hizmetinizdedir. Araçlarımız 2010 model ve üzeri sorunsuz temiz araçlardır. Araç şoförlerimiz emekli kamu ve özel sektör çalışanlarından seçilmiş belli bir yaş üzeri güvenilir kişilerdir. Durağımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Altındağ, Atatürk ve Çamdibi mahallelerinde bulunan duraklarımız sayesinde size en yakın aracınızı dakikalar içinde gönderiyoruz.

Gideğim ama ucuza gideğim. Bornova korsan taksi sizlere çok ucuz fiyata seyahat etme imkanı sağlıyor.

Korsan taksi fiyatlarımız gideceğiniz kilometre üzerinden hesap ediliyor.  1 Kilometre 1,40 TL olarak hesaplanır. Bu fiyat üzerinden kendinizde gideceğiniz yerin mesafesine bakarak ödemeniz gereken ücreti hesap edebilir siniz.

Ücret bizde sabittir. Trafik vardı, adresi bulamadım, açılış ücreti vesaire gibi hiç bir nedenle sizden ekstra ücret talep edilmez. Gidiş dönüş araç ihtiyaçlarınızda, dönüş %50 indirimli hesaplanır. Araç yarım saate kadar sizi ücretsiz bekler. Yarım saati aşan, her yarım saat için 5 TL bekleme ücreti talep edilir.

Şimdi hemen bir araç çağırmak için tek yapmanız gereken bulunduğunuz mahalle ve gideceğiniz yeri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden cevap beklemek. Biz en fazla 3 dakika içerisinde yorumunuza cevap olarak size göndereceğimiz araç bilgilerini yazıyoruz.


Manavgat İlçesi Araç İhtiyaçlarınız İçin Manavgat Korsan Taksi Durağına Yazmanızı Tavsiye Ederiz. 

“Bornova Korsan Taksi” üzerine 49 yorum

    1. 30 TL Damla hanım.. Sürücü arkadaşın telefon bilgilerini mail adresinize gönderdim. İstediğiniz zaman 5 dakika içinde alabilir sizi.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

  1. Hafta içi hergün bornova itk dan suphi koyuncu orta okuluna saat 07:00 de orada olacak şekilde aylık tarifeniz ne olur.

  2. Merhabalar şuan bayraklıdaki konteynırdayız bizi oradan alacak ve bornovaya getirebilicek var mı

  3. merhaba ,cumartesi günü bornova-atatürk mahallesinden göztepeye gideceğim,iletişim bilgilerini gönderebilir misiniz ?

  4. Merhaba yarın sabah 07.00 de narlıdereden Gaziemir havaalanına araç gerekecek.Fiyat nedir? Telefon alabilirmiyim?

  5. bornova meydan dan ciğli deki ozel can hastanesi ne kadar. ayni sekilde 1-2 saat sonra da geri donusu olacak

  6. Cuma günü alsancaktan saat 18:00 gibi akhisar stadyumuna gidiş ve saat 22:00 gibi akhisardan alsacağa dönüş ne kadar tutar acaba?

  7. Sarnıca gidip 1 saatlik işimi halledip döneceğim, ne kadar tutar, müsaitlik durumu nedir ve araçlar sivil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir