Kemer Korsan Taksi

Kemer korsan taksi işletmemiz Kemer merkez, Göynük ve Tekirova semtlerinde bulunan 3 farklı durakta toplam 40 araçla Kemer halkının hizmetindedir. Özel şoförlü araç konseptinde hizmet sunan duraklarımız sizlere ticari taksinin yarı fiyatına daha konforlu, daha güvenli ve çok daha nezih bir yolculuk yapma garantisi vermektedir.

Sürücülerimiz belli bir yaş üzerinde İlçemizin yerlisi kamu ve özel sektör emeklilerinden seçilmiş güvenilir kişilerdir. Araçlarımızın tamamı yüksel model yeni araçlardır. 

İlçemizin her mahallesine dakikalar içinde araç gönderiyoruz. İsterseniz servis fiyatına çocuklarınızı okula bırakıp ve çıkış saatinde okuldan alıyoruz. Aynı iş yerinde çalışan arkadaş guruplarını dolmuş fiyatına işe bırakıp ve çıkış saatinde iş yerinden alıyoruz. Kısacası makul bir fiyat karşılığında sizlere aracımızla özel şoförlük hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet karşığında aldığımız ücret kesinlikle bir ticari taksi ücretinin çok daha altında oluyor.

Müşterimizin talep etmesi ve gerekli kriterleri yerine getirebilmesi durumunda yalnızca araç kiralama hizmetide sunabiliyoruz. Bu hizmetimizde gene standart bir araç kiralama firmasının yarı fiyatına sizlere sunuluyor.

Ayrıca ilçemize gelen yerli ve yabancı turistlere aracımızla yöremizi gezdirip, rehberlik hizmeti de sağlıyoruz.

Kemer Korsan Taksi Telefon Numarası

Araç çağırmak yada hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen eksiksiz bir şekilde aşağıdaki yorum kısmına taleplerinizi yazınız. Sizlere çok kısa süreler içinde dönüş sağlarız.

Antalya Korsan Taksi Kategorimizi Ziyaret Ederek, İlimizin Diğer İlçelerinde Bulunan Korsan Taksi Duraklarına da Ulaşmanız Mümkündür.

2 thoughts on “Kemer Korsan Taksi”

 1. Merhaba
  Antalya otogar dan
  Kemer Avangard ötele
  Gitmemiz gerekiyor
  Ücret olarak ne tutuyor
  Oranabilirmiyim lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir